Mercedes Sprinter -03

Shitet nga: Engjell 01 Qer 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Sprinter viti 2003, me kazan me permasat 4.5m, 2.2m dhe 2.3m . Gjendje shum te mire pak, goma te reja 100 %, targa te reja letrat deri ne shkurt 2015, Kondicioner , ABS, EPS . I gatshem per prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim