Mercedes Benz diesel -84

Shitet nga: Ester 08 Gsh 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire , ka motorr te ri 2 mish naft nuk harxhon , ka 1 vit letrat pa paguar .mushamaja eshte shume e mire dhe skeleti nuk ka asnje kalbezim eshte me pak fjal perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim