Mercedes Benz Sprinter 409 cdi -07

Shitet nga: Saimiri 10 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Mercedez Benz Sprinter , prodhim 20.04.2007 , i sapoardhur nga Gjermania, pa dogane, shume ekonomik 4 pistonesh, dopjo gome dhe goma te reja , me sherbime te kryera , gjatesia e karrocerise 4.10 metra , 3.5 tonesh . Cmimi 15.000.000 leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim