Mercedes-Benz 813

Shitet nga: aleks 08 Qer 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz 813 ne gjendje shum te mire. 4000cc me 4 pistona shum ekonomike 9.5 l 100 km .karroceri 6 metra te gjate.Makinia nuk eshte perdorur shum sepse ka pasur dhe makina te tjera per kete pune. Ndrrohet me xhip ose shitet 2500€. Dokumenta 1 vit papaguar.Shitet per arsye mosperdorimi . nr celi 0698807490
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim