Mercedes-Benz 1722 1994

Shitet nga: Avdyl 14 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kamion Benz 17 22 i vitit 94 ...vetshkarkues...me vingj ...tre dalje hidraulike dhe nje mekanike..I sapo ardhur nga Gjermania...ne gjendje shum te mire..Dogan e paguar !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim