Mercedes-Benz 1722 1994,

Shitet nga: Avdyl 01 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz 1722. viti 1994, vete-shkarkues. Vinxh 3 dalje hidraulike dhe 1 mekanike, i sapoardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer pune xhenerike e mekanike, dogane e paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim