Mercedes 26 28 6x6 -87 3akse

Shitet nga: Bledi 05 Qer 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kamioni esht ne gjendje shum te mir ' dhe me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim