Mercedes 240 diesel -88

Shitet nga: genti 03 Sht 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fugon per pasagjer ose per cdo pun tjeter.gjendje te shkelqyer...dhe me dokumenta te mbaruara....per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim