Man

Shitet nga: Haxhi Kuçana 05 Krr 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Kamion man ne gjedje te mire xhenerike dhe teknike. cmimi i padiskutueshem. me dokumenta te rregullta. Makina Gjindet ne Tropoje .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim