VW Transporter 10+1 -93

Shitet nga: Eltjon 02 Krr 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Autobus 10+1 ne gjendje shum te mire dhe dokumenta deri ne Janar 2015.
per me shum telefononi ne nr:0686909666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim