VW TRANSPORTER 7+1 diesel -90

Shitet nga: genci 26 Maj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Volkswagen TRANSPORTER 7+1 (jo taksi) me naft, motorr 2.4L Me letra te rregullta dhe te paguara. makina eshte ne gjedje te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim