U shit flm Okazionnnn Mercedes Benz Sprinter 2004

Shitet nga: Liti 19 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Mercedes Benz Sprinter viti 2005 full opsionesh 22+1 me sendilie dyshe nga te duaj anet me Frigorifer dopio Kondicioner dopio home me Bagaxh te madh dhe bagazh anesor sendilie shum te rehatshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim