Nissan Vanette diesel -90

Shitet nga: Ardian 27 Krr 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
shitet nissan vanette i vitit 1990 turbo diesel ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , me letra te paguara deri ne qeshor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim