Mitsubishi Prestij Deluxe 2006 27+1

Shitet nga: Gleardo 13 Qer 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shesim autobuz Mitsubish Prestij Deluxe 27+1 viti 2005, me kondicjoner, Ne gjendje shum te mire. Per me shume mund te shihni edhe ne

https://www.facebook.com/gazmend.terziu
Shesim furgona dhe autobuze te te gjitha madhesive, te rinj dhe te perdorur.14+1 16+1 17+1 19+1 22+1 27+1+1 29+1+1 31+1+1 33+1+1 35+1+1 39+1+1 45+1+1 51+1+1 55+1+1
Autobuzi ndodhet ne izmit te turqise
nr kontaktit Gazmend Terziu 00905558539055
gazmendterziu@hotmail.com
gleardo_91@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim