Mercedes Furgon 207-D 8+1

Shitet nga: visi 03 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
furgoni eshte ne gjendje shume te mire . dokumentat i mbarojne me 5.12.2014 dhe siguracioni 25 shkurte 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim