IVECO DAILY 2.8TD

Shitet nga: enea 31 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
SHITET AUTOBUS IVECO DAILY 2.8 NAFTE VITI 1999 16 VENDE ESHTE I PAJISUR DHE ME PEDANE PER INVALIDE AUTOBUZI NDODHET NE ITALI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 5000 EURO I DISKUTUESHEM PA DOGANE , DOGANA KUSHTON 240000 LEKE CEL 00393396082164 0672166266.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim