Furgon Opel Movano dizel -98

Shitet nga: Mikel Mema 09 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Opel Movano viti 1998,motorr 2200cc. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta, taksa te prera deri dhjetor 2014.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim