Furgon Mercedes Benz Sprinter

Shitet nga: VISI 31 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Furgon Sprinter 14+1.Sprinteri eshte ne gjendje super te mire si nga pjeset xhenerike dhe motorrike..Viti i prodhim2002.Kondicjoner,ESP,,SRS,,,ASR,,,AIRBAG,,,KASETOFON shhume te mire MAJESTIC ku mundeson USB,Karte memorje dhe DVD,,,AUTOPILOT..Per me shume info Kontaktoni Cel:0682015355
(CMIMI PAK I DISKUTUESHEM)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim