Furgon Mercedes Benz Sprinter 515 CDI -07

Shitet nga: besnik 15 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet mikrobus 17+1 vende , i pa punuar ne Shqiperi . Ka bere 200.000 Km Fuqia motorrike 2200 cc ,Kamio automatike 515 CDI me dy Turbo Eshte me KLIMA , Ka monitor ,dvd player Dera elektronike me pult , Me letra te rregullta , te paguara deri ne fund te vitit .
Per me shume shikoni fotot dhe kontaktoni ne nr 0685556620
Cmimi 35000 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim