Furgon Ford Transit dizel -90

Shitet nga: astrit 06 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Ford transit në gjendje shume te mw
të mirë motorike dhe xhenerike Shitet ose jepet me qera për shkolla. shitet për arsye mosperdoromi. Aktualisht ka 12+1 vende, por ka mundësi të pajiset me me teper, me kondicionier. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim