Autobus Bova 54+1

Shitet nga: ronaldo 19 Nën 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobus bova 54+1 ,
nafte kambio manuale
ngjyre e bardhe e paster pa ndryshkje ,
shume ekonomike
me targa dhe dokumenta te rregullta
14600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim