Autobus 33 vendesh -95

Shitet nga: transport 29 Qer 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Renault viti 95' me 82 mij kilometrat te punuara ne personelin e airoportit ne greqi ne ishull. 2 autobuza ne gjendje shume te mire . shiten okazion :::: cmimi 7500 euro copa..

Kondicioner .

Kamje manuale .

Dyer automatike Para dhe pas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim