2012 Volswagen crafter 35

Shitet nga: Indrit 03 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Volswagen Crafter 35 e sapo blere nga fabrika Volswagen dhe ka vetem 300 km
Furgoni eshte me kapacitet 14+1 dhe eshte full option.
Shitet nga Ambasada e Libise. Per me teper informacion contaknoni ne nunrin 0698401804 flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim