Furgon Toyota Hiace 2.4 Diesel 1990

Shitet nga: Aldo 29 Qer 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Shes Toyota Hiace 8+1,me nafte ,kamjo manuale,makina nuk eshte perdorur shume ne Shqiperi,perdorim vetjak,dokumenta te rregullta ,me sobe per dimer,ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,tapiceri shume e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim