Vinc palfinger 9001k me 2 hidraulike

Shitet nga: vinci 23 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
Pafinger 9001 k me 4 dalje, 2 hidraulike dhe 2 mekanike. Viti i 1999 ne gjendje shume te mire pune i sapo ardhur nga italia. Cmimi 3700 euro i diskutueshem. Nr kontakti 0692066433.
Me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim