Skavator CASE POCLAIN 888

Shitet nga: SKAVATORI 24 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
Skavator me goma ne gjendje te persosur me motorr Kumic 6 pistonash turbo.
peshon 18 ton eshte tek gome ka dy kova , ka rrusp dhe kamaleca prapa, ka 3800 ore pune eshte i shpejt dhe shum ekonomik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim