Shitet Caterpillar Terrna 423 D

Shitet nga: Zylfi 09 Qer 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
Shes Terrna Caterpillar 432 D, viti 2004 ,me hapje dhe zgjatje ,impiant Matrapiku Ne gjendje shum te mire Xhenerike ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim