Gjeneratore & Stabilizatore 10 kva deri 500 kva

Shitet nga: Ilmi 10 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
Kam gjeneratore te perdorura Italiane, Angleze me kva te ndryshme fillojne nga 15 kva- 500 kva jane te kompletuara me panel ndezje dhe automatike ofrojme sherbime dhe montimin falas. Cmimet jane te ndryshme.Me garanci 6-12 muaj. Sapo ka ardhur furnizimi i ri nga Italia. Keni cilesi dhe garanci. Pranojme edhe me porosi.
Nr kontakti eshte : 00355672777333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim