BETONIERE IVECO TRAKKER 440

Shitet nga: Kotica srl 18 Qer 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina ndërtimi
SHESIM BETONIERE TE MARKES IVECO TRAKKER 440, 4 AKSE, VITI PRODHHIMIT 2007, NE GJENDJE SHUME TE MIRE. DISPONOJME EDHE BETONIERA TE VITEVE 2005 DHE 2006.
PER ME SHUME INFORMACIONE KONTAKTONI NE NR TEL: 00393480445750
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim