mercedes atego 1217

Shitet nga: atego 12 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 1217 frigorifer ne -30c
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim