fiat hitaxhi fb 100 viti 2000

Shitet nga: liri 18 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 EUR   25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mjeti eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim