Volvo FM 420

Shitet nga: Flori 26 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo fm 420 viti prodhimit 2000 , kazan vask, 22 meter, me piston ne kok ,abs, klima, ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga italia , e sapo targuar. per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel..0682207147
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim