Volvo

Shitet nga: 0692763885 28 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo fh12 me letra te paguara goma te rea cmimi 10500 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim