VW LT 35 TDI -03

Shitet nga: Shpetim 15 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dogane te paguar.ne gjendje shume te mire gati per cdo prove,cilindrata 2500cc nafte shume ekonomik,karroceri e larte,freksion dhe volant te ri,goma te reja dhe tre goma rezerve,ajer i kondizionuar, mp3,mbyllje e dyerve e centralizuar .tel. 0692827159
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim