U SHIT FLM MERR-JEP.AL

Shitet nga: ALTIN 29 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RIMORKIO ME 2 AKSE ME TONAZH 2 TON.VOLUM 19 METRA KUB.TARGA SHQIPTARE JESHILE.KA DHE 4 GOMA REZERVE ME C.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim