Mercedes Sprinter ,231 vit 2009

Shitet nga: endrit 29 Nën 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ambulanz e2009 me dogan te paguar per ma teper informacion tel vetem ne viper per momentin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim