Mercedes 41-44 actros

Shitet nga: Florand 13 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 4143
Mercedes actros 41-44 viti 2004 4 akse me kazon minerva 3laterale volume 20m3
Ne gjendje te shkelqyshem me dogan te paguar
Per me shum informazion kontatoni 0682016509
Vore tirane
Kemi edhe mjete te tjera ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim