Kamion Mercedez benz -92

Shitet nga: nardi 18 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1417
Shitet kamion mercedeZ benz ne gjendje perfekte .. vetshkarkuese . Me vinc.7.2metra.. motorri 14-17 4x4. Cmimi. 25 milion .. Kontakt tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim