Mercedes 1748

Shitet nga: gimi 24 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 900 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes 1748 ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim