MERCEDES 1117

Shitet nga: KAMION 06 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET MERCEDES BENZ 1117 VITI 1991 NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim