MAN 420 -96

Shitet nga: Afrim 23 Shk 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka: MAN 420
ngjyra: Portokalli
akse: 4
viti prodhimit 1996
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim