Kombe ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Edi 23 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim