Kamioncine Ford Transit

Shitet nga: shpendi 05 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
okazion !!!! viti 1988 me 160 mij kilometra ne gjendje te mire 6 goma si te reja .. pa dogane cmimi 1900 euro i pa diskutueshem nuk ka cmim tjeter ....!!!! 1900 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim