Kamion stayer viti 96 ,,,,11 /18

Shitet nga: Burhan 13 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sa ka ardh Kosovo me Taraga austria pa dogana shum gjende tmire gom treja nddrim mundshum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim