Kamion Mercedes 1722-94

Shitet nga: avdyl 21 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Benz 17 22 i vitit 94..... 4x2...vetshkarkues...me vingj ...tre dalje hidraulike dhe nje mekanike..I sapo ardhur nga Gjermania... ne gjendje shum te mire..dhe i sapo targuar.... mundesi nderrimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim