Kamion MAN, i tonazhit te rende me 5 akse

Shitet nga: Visdjali 18 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamion i tonazhit te rende MAN , prodhim i vitit (fundi i) 1998,
me 5 akse , 4 diferenciale dhe 1 aks karel (i mesmi)
Kambio manuale me 8 marshe (4 malore+4 fushore),KM:294.000 , me kondicioner.
Fuqi motorrike 294 kW , Pesha pa ngarkese 20 Ton, Pesha max (sipas fabrikes) 50 Ton. Ngjyra Vishnje + Bardhe.

Me dokumenta te rregullta , te paguara totalisht deri me qershor 2016.
Ne gjendje pune te rregullt dhe pa probleme.
Cmimi : 25.000 EURO i diskutueshem
Cel. : 066 59 51 303
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim