Kamion Benz 1922 4x4

Shitet nga: Besnik Bardhi 07 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamion benz 1922 viti 92 4x4 me reduktor dhe me bllokazh para dhe mbrapa.vinci palfinger pk1600 ivitit 2001 me 5dalje hidraulike dhe 2 mekanike origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim