Kaiser 6x6 1970

Shitet nga: eldi 04 Shk 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kaiser 6x6 1970 NAFT NE GJENDJE PUNE...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim