Iveco 3.5 Ton 2004

Shitet nga: Mikel 24 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco daily 3.5 Ton totali viti 2004 shum gjendje te mir me dogan disponij Iveco furgon me kas alumini dhe pedan ngarkuse dhe shkarkuse si dhe Iveco 3,5 Ton me mushama me tende te levishme ulje ngritje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim