IVECO 35 C 11 ME DEKUMENTA TE RREGULLTA TAKSA TE..

Shitet nga: iveco 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET IVECO VITI 2002 NE GJENDJE TE MIRE .ME DOKUMENTA TE RREGULLTA . DOGAN DHE TAKSA TE PAGUARA DERI Qeshor 2017 RIMORKO TE GJATE 425 X 220
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim